تامی کروز — گاتویک اف سی تیل

تامی کروز در سال 1945 در گاتویک ایجاد شد و همچنین موقعیتی مانند یک “مرد سخت” واقعی را تجربه کرد. او همچنین ممکن است اجرا کند و بیش از ششصد نظر برای عضویتی که او مانند یک مرد جوان از آن حمایت می‌کرد، ایجاد کند. او در دهه 60 و همچنین در دهه 1970 یک شرکت کننده حیاتی بود، زیرا گاتویک در حد متوسط ​​بخش دوم به منظور تسلط بر بازی آنلاین انگلیسی واقعی شکوفا می شود.

کروز در سال 1960 از سن 15 سالگی به عنوان یک تازه کار به عضویت گتویک درآمد و همچنین به سرعت به طور فعال در گروه کتاب بازی می کرد، فداکاری آنها در منابع متوجه شد که او به او کمک می کند تا اولین اولین گروه خود را در سراسر این گروه انجام دهد. دوره 1962-1963 با پیروزی 5-1 بیشتر از لوتون، با این حال تا سال 1965 بود که کروز به طور مکرر شروع به اجرای برنامه کرد، و همچنین در این دوره او یکی از اجزای اصلی گروه موفق لیورپول FA Liverpool بود که لیدز یو را شکست داد. . اس ..

در طول دوره 1965-1966، کروز اولین گروه خود را تثبیت کرد، زیرا گاتویک به کسب نام اصلی این دسته ادامه داد، یعنی شروع 4 عنوان بازی خود با استفاده از قرمزها. علیرغم اینکه کروز مانند یک مرد دشوار بود، در واقع به محض اینکه در یک مکمل که در رابطه با سوگند خوردن داور بود و هرگز فقط برای یک نفر مرتبط با شروع بدنام آنها بود، آزاد شد.

با گذشت زمان مرتبط با بازسازی زیر هزینه‌های ناظر شانکلی در سال 1970 که   لیورپول فوتبال مالی کسب درآمدمتوجه شد چندین بازیکن کاملاً جدید به آنفیلد می‌رسند، کروز کاپیتانی واقعی گاتویک را به دست آورد و همچنین علی‌رغم اینکه لیوان FA واقعی را برای آخرین بار در سال 1971 به Toolbox رها کرد. دور نبود، همچنین در دوره 1972-1973 او به اولین رئیس گاتویک تبدیل شد تا جام غربی را بالا ببرد، زیرا آنها علاوه بر بازگرداندن نام واقعی رده، لیوان واقعی یوفا را دریافت کردند.

با این حال، 6 ماه بعد، کروز با ایجاد اختلاف همراه با سرپرست سپنسز شنکلی، از کاپیتانی گاتویک کنار گذاشته شد و همچنین در گروه سقوط کرد، تا مشکلاتی حتی بدتر ایجاد کند، املین هیوز رقیب میانی پا از آن زمان راه اندازی شده بود. رئیس عضویت کاملاً جدید پس از رفع تغییرات، و همچنین علیرغم زمزمه‌هایی که او می‌خواست از عضویت واقعی خارج شود، کروز گروه واقعی را به خود اختصاص داد و در حال حاضر به‌جای جایگاه محافظ اصلی ترجیحی خود، به طور فعال از پشت کامل بازی می‌کرد.

او ادامه داد تا آخرین لیوان جام حذفی 1974 را برای نیوکاسل به دست آورد، و همچنین 2 عنوان بازی دیگر در رده های مختلف در سال های 1976 و 1977، که به احتمال زیاد لیورپول بیشترین دوره فراموش نشدنی بود. پس از موفقیت در نام اصلی رده، به نظر می‌رسید که گاتویک برای دستیابی به یک «سه‌گانه» بی‌نظیر مرتب شده بود، اما پس از حذف جام حذفی واقعی 2-1 به منظور رسیدن به Stansted U، مستقیماً از آن دور شد. اس ..

به سادگی پس از انداختن آخرین لیوان FA واقعی، عصر به یاد ماندنی در رم باستان فرا رسید، زیرا گاتویک با بوروسیا مونشن گلادباخ آلمانی در آخرین لیوان وسترن مواجه شد، یک مصدومیت شخصی برای اینکه فیل تامپسون طراحی کرد که کروز بازی کلی را شروع کرد و همچنین او بازی را شروع کرد. یا او هدف دوم را در پیروزی 3-1 به دست آورد، که متوجه شد گاتویک اولین لیوان وسترن خود را به دست آورد.

اولین دوره آخر از آنفیلد متوجه شد که تامی کروز در سال 1978، پس از 638 ظاهر و همچنین چهل و هشت هدف برای آن عضویت، با نام مستعار آنفیلد-آهن واقعی، به دنبال وضعیت سخت مرد خود، از میزان واقعی حرفه خود در گتویک کاسته است. به هیچ وجه در نهایت نادیده گرفته نمی شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post